Om Dekorima

Kontakt oss for en hyggelig prat

EN MODERNE REKLAMEFABRIKK - SIDEN 1983

Dekorima AS er en reklamefabrikk som har arbeidet med små og store firmaer helt siden 1983. Vi regner oss for å være blant de beste og ledende produsentene i Norge, og har helt nye og spesialtilpassede lokaler helt inn til E18 i Sandefjord.

Lokalene våre er  fylt med alt som trengs av moderne produksjonsutstyr.Vi arbeider med alle aktuelle materialer og kan levere skilt og dekor i metall, glass, plexi, tre, folie eller plastprodukter. Gjennom en enkel behovsanalyse kommer vi i samarbeid med kunden frem til hva som passer best til oppgaven.

Vi har spesialisert oss på produksjon av alle typer skilt, storformatprint, display- og messe-løsninger, digital signage og alle typer dekor.

Vi ønsker å være med i hele prosessen fra et behov oppstår, via idéer og skisser til ferdig monterte produkter rundt om på næringsbygg, firmabiler eller andre steder hvor man ønsker å profilere seg.

image


Arne Nybo Daglig leder


Mobil: 907 81 330
E-post: arne@dekorima.no
 

Pål Henriksen Salg-


Mobil: 986 19 001
E-post: paal@dekorima.no

Anita K. Hansen Grafisk og produsjon


Mobil: 952 22 324
E-post: anita@dekorima.no

Thomas Johansson Produksjon


Tel.: 462 86 981
E-post: thomas@dekorima.no

Andreas Nyberg Larsen Produksjonsmedarbeider


Mobil: 462 86 984
E-post: andreas@dekorima.no

Kristian
Hynne Produksjonsmedarbeider


Mobil: 462 86 983
E-post: kristian@dekorima.no

Lasse
Kløvstad Produksjonsmedarbeider


Mobil: 462 86 982

Karine Lyngra Lund Produksjonsmedarbeider


Mobil: 462 86 980
E-post: karine@dekorima.no

Raymond Eikenes Produksjonsleder


Mobil: 971 11 533
E-post: raymond@dekorima.no